про нас
Sumsum — це улюблені страви близькосхідної кухні, приправлені сімейним теплом. Ми кожен день готуємо свіжий хумус та випікаємо піту для тих, хто з дитинства любить їх смак і хоче насолоджуватися ним навіть далеко від дому.
У серці всіх наших продуктів — натуральні інгредієнти і повага до традицій
Для тахіні Sumsum ми використовуємо тільки кунжут преміального сорту Humera з ніжним горіховим ароматом. А хумус готуємо так, як це робили століття до нас: відбірний нут, тахіні, сік лимона і жодних консервантів. Тільки чистий смак, рецепт якого передається з покоління в покоління.
В хумусі Sumsum — 30% тахіні

Ми не економимо на кунжутній пасті, а тому змогли досягти збалансованого смаку та неймовірно ніжної текстури справжнього ізраїльського хумусу

Ми — сімейна компанія з ізраїльським корінням
Історія створення Sumsum почалася з бажання не втрачати зв'язку з домом після переїзду та кожен день відчувати смак улюбленої їжі. Ми не знайшли хумус, який був би так само ніжним і смачним, як вдома, тому вирішили створювати свій. А разом з ним — інші традиційні продукти, яких нам так тут не вистачало.
Завод «Сум-Сум» знаходиться в селищі Крюківщина під Києвом

Це сучасне виробництво з новітнім обладнанням, натхненною командою та пильною системою контролю якості. Саме тут ми щодня замочуємо та подрібнюємо нут, готуємо хумус, замішуємо тісто та випікаємо піти.

Sumsum означає «кунжут» на івриті

У цій назві — суть того, що ми робимо і наші головні цінності в роботі:

  • тисячі зерняток, з яких виробляється наша продукція;

  • тисячі дрібниць, за якими ми слідкуємо, щоб наш хумус завжди лишався так само смачним, яким ми його задумали;

  • тисячі друзів і однодумців, для яких — тільки найкраще!

Для тих, хто знає...
0
на
кошик
грн.